خانه » مطالب روز » 100 قانون عشق
100 قانون عشق

100 قانون عشق

وجود عشق به رضایت و خرسندی منتهی می شود و اگر صادقانه بیندیشیم ، رضایت و خرسندی آن چیزی است که همه ما برای زندگی هایمان می خواهیم و آرزو می کنیم و باید این طور باشد ، چون این یک هدف متعالی است .

 

100 قانون عشق

به طور معمول ، عشق در میان آدم ها پیچیدگی های خاص خود را دارد ، چون انسان ها موجودات عجیب و پیچیده ای هستند . عشق را می توان آزمود ، برایش تلاش کرد و آن را تا حد ممکن به درازا کشاند . به طور معمول ، عشق در متعالی ترین و عمیق ترین شیارهای زندگی ما رخنه کرده است و تقریبا ، همواره وجود عشق به رضایت و خرسندی منتهی می شود و اگر صادقانه بیندیشم رضایت و خرسندی آن چیزی است که همه ی ما برای زندگی هایمان می خواهیم و آرزو می کنیم و باید این طور باشد ، چون این یک هدف متعالی است . لحظه ای خود را در سنین پیری تصور کنید در زیر یک آفتابگیر در کنار همسرتان نشسته اید او که بهترین دوستتان و مایه ی دلگرمی و محبوب شماست و دوروبرتان خانواده و دوستان جمع هستند . در چمن های اطراف ، کودکان در حال بازی اند و همه جا صدای شاد و خنده به گوش می رسد . درست مانند یک فیلم سینمایی شیرین و دیدنی است که دلتان نمی خواهد به آخرش برسید . ولی آیا شما واقعا حس نمی کنید به دنبال لحظه هایی این چنین هستید؟

همه ی این ها امور تحقق پذیر هستند که باعث می شوند عشق و رابطه ای مستحکم ایجاد شود و در طول زندگی هم مستحکم و پابرجا باقی بماند ، یا حداقل از اکنون آغاز شود و بتوانید افرادی را در اطراف خود جمع کنید که سبب شادی و خرسندی تان باشند و شما از بودن با آن ها لذت ببرید.

 

کتاب حاضر 100 راهکار را برای داشتن روابط مناسب با همسر ، خانواده و دوستان ارائه کرده است نویسنده کتاب بیان میکند که «افرادی که این قوانین را دنبال می کنند کسانی هستند که همسرانی جستجو می کنند که آن ها را شاد می کند و می خواهند همیشه رابطه شان تازه و با نشاط باقی بماند ، آن ها کسانی هستند که خانواده های حمایتگر نزدیک و صمیمی دارند و کسانی که فرزندانشان اوقات خود را با آنها سپری می کنند آنها کسانی هستند که دوستی های بسیار صمیمانه و نزدیک برقرار می کنند و دوستی شان با افرادی است که همیشه برای آنها ماندگارند ، آنها بازیکنان قوانین طبیعی دنیا هستند .»

پیش می آید به دلیل رفتارهایی که بعضی مواقع از ما سر می زند ، روابط تیره می شوند یا دوستانمان ما را ترک می کنند ، یا هنگامی که به خانواده مان نیاز داریم حضور ندارند، یا فرزندانمان به خاطر اتفاق بدی که در زندگی شان رخ داده ما را سرزنش می کنند . پس بهترین چیزی که می توان گفت این است که ما به عشق نیاز داریم ، اما این مطلب درست و کافی نیست  چون ما هم به عشق نیاز داریم و هم به یک راهنما تا بدانیم مادامی که عشق را یافتیم با آن چه کنیم .

کتاب حاضر 100 راهکار را برای داشتن روابط مناسب با همسر ،خانواده و دوستان ارائه کرده است . نویسنده کتاب بیان می کند که :«افرادی که این قوانین را دنبال می کنند کسانی هستند که همسرانی جستجو می کنند که آن ها را شاد می کند و می خواهند همیشه رابطه شان تازه و با نشاط باقی بماند ، آن ها کسانی هستند که خانواده های حمایتگر نزدیک و صمیمی دارند و کسانی که فرزندانشان اوقات خود را با آنها سپری می کنند آنها کسانی هستند که دوستی های بسیار صمیمانه و نزدیک برقرار می کنند و دوستی شان با افرادی است که همیشه برای آنها ماندگارند ، آنها بازیکنان قوانین طبیعی دنیا هستند . »

این کتاب مجموعه ایست از رفتارهایی که باید برای بهتر دوست داشتن دیگران در زندگی دنبال کنید تا در مقابل ، بهتر مورد علاقه ی دیگران قرار بگیرید . در این کتاب قوانین علمی و عاطفی ، خشن و ساده در کنار یکدیگر جمع شده اند تا به شما کمک شود عشق را آن طور که باید و شاید حفظ کنید و بدانید چگونه آن را به کار ببرید .  عشق آن قدرها فرآیند سخت و مشکلی نیست که رازهایی داشته باشد و شما هرگز آن ها را درک نکنید . فقط گاهی اوقات است که ما طرح اصلی مسیر را گم می کنیم و نیاز به تذکری داریم که به ما یادآور شود ، واقعا چه چیز اهمیت دارد و باید به دنبال چه چیزی باشیم تا رابطه ی عمیق و ماندگاری بنا کنیم

مشخصات کتاب
نویسنده:ریچارد تمپلر
مترجم:مهرویه هاشمی نژاد
ناشر:چابک اندیش
منبع :سایت تبیان

درباره‌ moslem esmaili

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*